Film Eleştirisi, Sinema, Film eleştirileri, Film kritik, Film yorum
Film Eleştirisi, Sinema, Film eleştirileri, Film kritik, Film yorum


YASAL UYARI


TELİF HAKKI BİLDİRİMİ

Filmelestirisi.com web sitesinde yer alan eleştiri yazılarının ve görsel unsurların telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Filmelestirisi.com‘ a aittir. Sitede yayınlanmış olan eleştiri yazıları ve görsel unsurlar  kullanıcılar tarafından Filmelestirisi.com’ un yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz.Filmelestirisi.com web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeden aşağıdaki şartlarla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir:​

Filmelestirisi.com web sitesinde yer alan eleştiri yazıları ve görsel unsurlar, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.

Filmelestirisi.com web sitesinde yer alan eleştiri yazıları, Filmelestirisi.com’ a  e-mail yollanarak ya da yazılı başvuru yapılarak, olumlu yanıt alınmadan kullanılamaz.

Telif Hakkı veya izni alındığında, alıntı yapılan tüm eleştiri yazıları sonrası yazar adı belirtilmeli ve aşağıdaki ibare yer almalıdır; “Kaynak: www.filmelestirisi.com”

Aksi durumlarda Filmelestirisi.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan kaynaklanan hukuki ve cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.